Eliminacja os Warszawa

Eliminacja gniazd os na terenie Warszawy i okolic

Takie owady jak osy, pszczoły czy szerszenie mogą być poważnym zagrożeniem, ponieważ tworzą swoje gniazda w pobliżu miejsc zamieszkanych przez ludzi, na działkach czy w użytkowanych pomieszczeniach gospodarczych itp. Prowadzona przez nas firma zajmuje się profesjonalnym usuwaniem os oraz innych owadów na terenie Warszawy, Łomianek, Legionowa i innych okolicznych miejscowości. Likwidacja gniazd jest zadaniem, które wymaga odpowiedniego przygotowania, doświadczenia, sprzętu oraz środków, dzięki czemu można działać nawet w miejscach trudno dostępnych. Przygotowanie jest niezbędne, w celu obrony przed osami, które w jednej chwili mogą stać się agresywne, gdy przyjdzie im bronić swojego gniazda lub poczują się zagrożone.

Mając do tego uprawnienia, jesteśmy w stanie zająć się eliminacją problemu szybko i skutecznie. Reagujemy błyskawicznie na każde zgłoszenie przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, zdając sobie sprawę z tego, jak osy potrafią być niebezpieczne w pewnych warunkach.

Na czym polega specjalistyczne zwalczanie os?

Takie zadanie jak usuwanie gniazd os na własną rękę nie jest dobrym pomysłem. Zawsze to odradzamy naszym klientom ze względu, chociażby na to, że mogą narazić siebie czy inne osoby na nieprzyjemne w skutkach ukąszenie, które w najgorszym przypadku może spowodować poważne problemy ze zdrowiem lub nawet doprowadzić do utraty życia. Niebezpieczeństwo jest jeszcze większe, gdy w pobliżu gniazda os znajdzie się osoba uczulona na ich jad.

Skuteczne i specjalistyczne usunięcie os najlepiej więc powierzyć takim fachowcom jak my. Mając do tego odpowiednie kwalifikacje, zapewniamy pomoc w zakresie eliminacji tych owadów zarówno w Warszawie, jak i w Łomiankach, Legionowie czy innych miejscach wokół stolicy.

Po przyjęciu zgłoszenia najpierw lokalizujemy gniazda os, które często znajdują się, m.in. na poddaszach, podbitkach, w dziuplach drzew, dziurach w elewacji budynków, altankach, wiatach. Później dopasowujemy jedną z odpowiednich i bezpiecznych metod usuwania oraz korzystamy przy tym ze sprawdzonych środków, bez konieczności niszczenia elementów struktury i zabudowań. Zabezpieczamy też to miejsce przed powtórnym zagnieżdżeniem się roju, czyli spryskujemy je specjalnym odstraszającym preparatem.

Poza podjęciem konkretnej interwencji w zakresie zwalczenia os chętnie służymy także fachową poradą, w jaki sposób zabezpieczyć się przed tymi owadami na przyszłość oraz jak postępować w razie wystąpienia sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu.

Z naszych usług skorzystało już do tej pory bardzo wielu klientów, a przykładowe zlecenia zamieściliśmy w zakładce Galeria.

Jeśli masz problem z eliminacją gniazda os, nie czekaj na rozwój tego zagrożenia, tylko skorzystaj z pomocy naszej firmy!

Obszar działania