Szukają Państwo naturalnych i wysokogatunkowych produktów? Nasz asortyment okaże się doskonałym wyborem. Oferujemy różne rodzaje miodów produkowanych bez sztucznych dodatków.

Miód wielokwiatowy uchodzi za jeden z popularniejszych. Stosuje się go w celu wzmocnienia organizmu i ochrony przed infekcjami. Warto sięgać po niego zwłaszcza w miesiącach jesienno-zimowych. Regularne spożywanie pomaga także osobom cierpiącym na katar sienny lub alergię. Wyrób spisuje się w profilaktyce chorób woreczka żółciowego, żołądka. Produkt stanowi doskonałą alternatywę dla cukru. Ze względu na łagodny smak poleca się go najmłodszym – miód na prezent na chrzciny lub urodziny będzie więc świetnym pomysłem. Zawiera kwasy organiczne, witaminy, a także liczne pierwiastki, m.in. magnez, potas, krzem, chlor, żelazo, wapń. W porównaniu z tradycyjnymi słodyczami wyrób składa się z glukozy i fruktozy, które są łatwo przyswajalne przez organizm. Towary dostępne są w słoikach o pojemnościach: 0,3 l, 0,5 l, 0,7 l, 0,9 l. W ostatnich latach wiele osób wybiera też miód dla gości weselnych. To niezobowiązująca pamiątka, którą państwo młodzi wręczają w podziękowaniu za wspólną zabawę. Ten upominek przygotowujemy w słoiczkach o pojemności 30 ml.

Miód akacjowy wyróżnia się piękną, złotą barwą i bardzo słodkim smakiem. Oprócz cukrów prostych, kwasów organicznych i węglowodanów wyrób charakteryzuje się dużą zawartością potasu i magnezu. Stanowi źródło łatwo przyswajalnej energii, a ponadto dobroczynnie wpływa na układ krążenia – powinny wybierać go osoby cierpiące na chorobę wieńcową i nadciśnienie. Produkt przydaje się również przy zaburzeniach przewodu pokarmowego i układu moczowego. Silne właściwości przeciwbakteryjne i antyseptyczne chronią przed infekcjami, łagodzą stany zapalne. Ze względu na wysoką ilość cukrów prostych towar rekomenduje się osobom w okresach wzmożonej aktywności umysłowej i fizycznej. Mogą Państwo zamówić zarówno miód w małych słoiczkach (o pojemnościach 0,3 l lub 0,5 l), jak i w większych opakowaniach (0,5 l, 0,9 l).

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się miód lipowy, który charakteryzuje się jasną barwą. W jego skład wchodzą olejki eteryczne, garbniki, flawonoidy. Produkt uchodzi za jeden ze skuteczniejszych naturalnych antybiotyków. Działa przeciwkaszlowo, przeciwbakteryjnie, wykrztuśnie. Cechuje go bogactwo makro- i mikroelementów. Do najważniejszych należą m.in.: mangan, chlor, magnez, potas. Wyrób wspomaga leczenie przeziębienia, grypy, schorzeń górnych dróg oddechowych. Ze względu na właściwości napotne produkt pomaga w obniżeniu gorączki. Wyrób polecany jest także osobom narażonym na stres. Działa uspokajająco, a regularnie spożywany – zapobiega bezsenności. Artykuły dostępne w słoiczkach o różnej pojemności (0,3 l, 0,5 l, 0,7 l, 0,9 l) Ten produkt świetnie sprawdzi się jako miód na prezent dla gości w małych, 30 ml słoiczkach.

Miód spadziowy uchodzi za jeden z najzdrowszych. Wyroby ze spadzi liściowej mają właściwości przeciwzapalne, moczopędne. Wspomagają leczenie chorób wątroby, jelit, dróg żółciowych, stawów. Przyspieszają przemianę materii, a także działają osłonowo na układ pokarmowy. Stosuje się je również przy reumatyzmie i schorzeniach serca – regularne spożywanie rozszerza naczynia wieńcowe oraz obniża ciśnienie. Z kolei miody ze spadzi iglastych wyróżniają się bogactwem związków mineralnych, kwasów organicznych, dekstryn oraz substancji antybiotycznych. Ze względu na dużą zawartość żelaza powinny po nie sięgać osoby cierpiące na anemię lub hiperwitaminozę. Produkty łagodzą objawy reumatyzmu, nerwicy. Do ich zalet należą również właściwości detoksykacyjne. Artykuły w pojemnikach (o pojemności 0,3 l, 0,5 l, 0,7 l, 0,9 l) to sposób na sprawienie radości bliskim osobom. Miód jako prezent dla gości (30 ml) można rozdawać na zakończenie ważnych uroczystości, np. ślubu, chrztu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Wyroby o niewielkich litrażach nadają się na wiele okazji, np. miód jako podziękowanie dla gości. Produkty w większych słoikach warto mieć pod ręką w kuchni, aby stosować je jako uzupełnienie codziennej diety.